Artyści w SomePlace Else

Ola Troczyńska


Wokalistka, dyrygent, pedagog. Obdarzona charakterystyczną, aksamitną i ciemną barwą głosu, łączy swingową ekspresję ze współczesną muzyką pop i alternatywą. Laureatka wielu konkursów i programów telewizyjnych, m.in. Konkursu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, Festiwalu „Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze, programu „Szansa na Sukces”. Współpracowała z zespołem Desorient (muzyka filmowa Michała Lorenca), współtworzy kwartet wokalny Monday Girls. Od 2008 roku współpracuje z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Jej głos można usłyszeć również na najnowszej płycie Mirka Czyżykiewicza „Odchodzę, wracam”. Jako dyrygent oraz wokalny coach współpracuje z Teatrem Dramatycznym oraz Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Prowadzi Studio Piosenki w Centrum Kultury Izabelin. Absolwentka warszawskiej Akademii Muzycznej im. F. Chopina, kierunku dyrygentura chóralna.

Piotr Tazbir

Solista, wokalista sesyjny, chórzysta. Jako solista współpracował z zespołem Bełchatów Gospel Singers ( koncerty w Polsce, Niemczech, Francji i Austrii; laureat 2. nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku; nagrane płyty: BGS live for God, BGS na Święta, Tak mnie prowadź). Współpracował również z wieloma artystami nurtu gospel: Lamar Campbell, Harlem Gospel Choir, Ruth Lynch, Clive Brown. Ostatnio dołączył do solistów Orkiestry Zygmunta Kukli. Jako wokalista sesyjny udzielał swojego głosu m.in. dla Anny Szarmach (Inna), Ryszarda Wolbacha (wokalista zespołu Harlem), zespołu Anima, Natalii Kukulskiej i Marcina Nowakowskiego. Jako chórzysta współpracował m.in. z Tatianą Okupnik, Anną Szarmach, Natalią Kukulską, Marcinem Nowakowskim, Orkiestrą Adama Sztaby. Pracuje jako solista/chórzysta przy produkcji wielu rozrywkowych programów telewizyjnych m.in. Kocham Cię Polsko, Kabaretowy Klub Dwójki, Dzięki Bogu Już Weekend, Latający Klub Dwójki, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Must Be The Music.

Nick Sinckler

Amerykański wokalista urodzony w Nowym Jorku. Współpracował ze znakomitymi Amerykańskimi artystami reprezentującymi gatunek soul/r’n'b. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Adam Joseph, Paradise, Billy Porter. Artysta poszukujący swojego miejsca na ziemi, po kilkuletniej wędrówce po Europie, w 2007 roku zamieszkał w Polsce. Rodzimej publiczności dał się poznać uczestnicząc w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału i zyskał rzeszę  fanów. Niedługo po zakończeniu programu Nick wydał singiel "Feel This Love", który szturmem zdobył listy przebojów. Z jego wielkiego talentu i wszechstronności stylistycznej korzystają nasze rodzime gwiazdy zapraszając go do współpracy min: Natalia Kukulska, KAYAH, DJ Inox, Wet Fingers.


Magda Kowalsa

Absolwentka Wydziału Wokalnego w PSM II st. na Bednarskiej w Warszawie. Wspierając wokalnie różnych artystów polskiej sceny rozrywkowej, występowała na takich festiwalach jak Heineken Open'er czy Top Trendy. Najbardziej ceni sobie współpracę z Natalią Przybysz (Sistars) w jej solowym projekcie NATU. Śpiewa, dyryguje, czasem też pracuje z młodzieżą. Na scenie SomePlace Else zaprezentuje standardy muzyki rozrywkowej i okołojazzowej.

Oksana Predko

Artystka niezwykle charyzmatyczna i delikatna zarazem. Jej siła charakteru i niezwykła muzykalna wrażliwość oraz poczucie humoru stanowią dla niej najlepszą rekomendację sceniczną. Oksana Predko, znana niektórym z reklamy Orange i utworu 'Every little thing', uczestniczka III edycji programu The Voice of Poland, to przede wszystkim wokalistka i autorka tekstów, dla której idealną formą dzielenia się sobą są występy na żywo w każdej formie. 

Nocny Koncert

Ich występy to gwarancja muzyki w dobrym stylu, koncertowej atmosfery, niezapomnianej zabawy i energetycznego show. Zespół składa się z profesjonalnych muzyków, zarówno ze scenicznym jak i telewizyjnym doświadczeniem. Nocny Koncert gra wybuchową mieszankę polskich i światowych hitów z kanonu muzyki rozrywkowej - wyłącznie na żywo i wyłącznie po to, by porwać Was do tańca.


Boogie Band

Publiczność nie potrafi oprzeć się ich scenicznemu wdziękowi męskiego zespołu, opakowanemu w olbrzymią dawkę humoru, co owocuje istnym szaleństwem na parkiecie. Podczas występu usłyszycie największe przeboje takich sław lat 60-tych jak Paul
Anka, Roy Orbison, Elvis Presley, The Temptations, ale także najnowsze kompozycje z aktualnych list przebojów z repertuaru m.in. Michaela Jacksona, Adele, Rhianny czy Maroon5.

General Sound (coverband) 

Wybuchowa mieszanka osobowości muzycznych , które postanowiły zewrzeć szeregi i stworzyć unikalną brygadę showmenów. Na scenie łączą swoje inspiracje, emocje, profesjonalizm porywając ludzi w wir beztroskiej zabawy. Założycielką tej muzycznej formacji wieloletnich przyjaciół, jest Anna Kostrzewska - charyzmatyczna wokalistka, tekściarka i "kreatorka melodii" obdarzona aksamitnym głosem z nutą soulowego piachu i jak na słowiańskie warunki, niezwykle orientalną urodą.

Ewelina Babiarz

Tajemnicza, magnetyczna i skromna artystka: wokalistka, aktorka, autorka tekstów. Gościła na największych polskich i zagranicznych scenach muzycznych. Jej występy to połączenie energii, elegancji oraz stylu. Jest laureatką wielu prestiżowych
festiwali wokalnych m.in. Carpatia Festival czy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej. Repertuar
wokalistki osadzony będzie w jazzujących klimatach.


SomePlace Else Warsaw

Bolesława Prusa 2 WarsawPL

+48224506710

Hours of Operation
Zamknij
Udostępnij
Zamknij